A
megbeszélés végén YiEun emelkedett fel elsőként a helyéről, majd indult is meg
egyenest a szobájába, hogy felkészüljön a Megbízás teljesítésére. Négyen
bármiféle reakció nélkül hagyták elvonulni a lányt. JinYoung, BamBam, YuGyeom
és YoungJae a saját feladatára koncentrált, azonban JaeBum, Mark és Jackson már
kevésbé tudott higgadt maradni. A leginkább a Bandavezéren látszott meg
aggodalmainak jelei; mellkasa hevesen emelkedett és süllyedt, kezei ökölbe
szorítva lógtak a teste mellett, tekintete szikrákat szórt a távozó lány nyoma után.
A
három fiú közül Jackson bizonyult a legnyugodtabbnak, bár az ő arcvonásai is
hagytak némi kivetnivalót maguk után. Bal kezével Mark jobb vállát markolta, és
úgy igyekezett csillapítani a fiúban keletkező agressziót. Végül Mark és JaeBum
villogó szempárja összefonódott. Egyszerre nyitották szóra a szájukat.
- Én
beszélek vele! – közölték egybehangzóan, amire természetesen a maradék négy fiú
is felkapta a fejét.
-
Nem! Nem a te dolgod!
-
Éppen annyira az én dolgom, mint a tiéd! – ellenkezett Mark.
-
Többé már nem a te dolgod.
-
Azért, mert egyszer az ágyadban kötött ki, még mindig inkább hozzám tartozik!
- Ne
akarj vitába szállni, mert meglehet, hogy ezúttal te maradsz alul!
-
Akkor ennyit a mi kis békénkről!
-
Fejezzétek be! – Jackson vágta ketté végül a kialakult parázsvitát, majd a két
kakaskodó közé lépett. – Azzal nem kerülünk közelebb a megoldáshoz, ha megint
összeveritek egymást! Mindenkinek tele van már a farka a viaskodásotokkal, amit
ez a nő gerjeszt közöttetek az első naptól fogva. De főleg nekem van tele! Nem lehet
normális keretek között felkészülni egy tetves Megbízásra, mert állandóan
vitatkoztok. A f@sz ki van a veszekedéseitekkel! De tudjátok mit?!
Jackson
kérdését hallva mindketten a fiúra néztek, és kíváncsian várták a békítő
szerepét betöltő Bandatag eszmefuttatásának folytatását.
- Kérek
a kölyöktől két stukkert, aztán ahogy a régi időkben szokás volt, párbajoztok
egyet. Aki állva marad és füstölög a pisztoly a kezében, azé a nő, és le van
tudva minden. Vagy...
-
Vagy, mi? – reagált elsőként a Bandavezér kissé morcosan.
-
Vagy megpróbáltok végre barátok lenni, a k*rv@ életbe is! – emelkedett meg Jackson
hangja. – Ez már a Banda kárára megy, és a végén mindannyian szívni fogunk,
mert ti a macsó f@szagyerek szerepében akartok tündökölni egy istenverte nő
előtt, akiről azt sem tudjuk, hogy honnan a sz@rból keveredett közénk, de itt
van. Azóta pedig egyikünknek sincs nyugta, amikor össze vagyunk zárva veletek!
-
... – JaeBum fordította el legelőször a tekintetét Jacksonról, és nézett
Markra.
-
Maradtok a s*ggeteken nyugton, és ti is újra a Banda normális tagjai lesztek,
vagy inkább kipróbáljátok a párbajozást? Mert ha ezt tovább csináljátok, akkor
én inkább kiszállok a f@szba!
-
Nem szállhatsz ki – jegyezte meg Mark.
-
Lesz@rom! Akkor kiszállok másként. Főbe lövöm magam, csak ne kelljen hallanom
az állandó cseszegetéseiteket a másikkal szemben! Komolyan mondom olyan már ez
a tetves lakás, mintha egy kib@szott magasfeszültségű transzformátorban ülnék a
nap huszonnégy órájában, és örökké negyvenezer volt körül mozogna minden!
-
Ebben van valami – vette magához a szót a négy szoborként álló srác közül
először JinYoung. – Én meggondolnám az okostojás tanácsát.
- Kérsz
egy maflást? – fordult egy másodpercre hozzá Jackson, villantott egy vigyort,
majd nézett is vissza a legidősebbre és a Bandavezérre.
-
Csak rajta, papírkutya! Gyere ki a hóra, pöcsös! – nevette el magát JinYoung,
miközben közelebb merészkedett a hármasfogathoz. – Abbahagyjátok, és lesz végre
pihentető napunk is? – hátba vágta JaeBumot, és Markot vette szemügyre.
-
Most akkor kihez is tartozik tulajdonképpen a nő? – tette fel a számára
legfontosabb kérdést BamBam, érdeklődve figyelte a vitatkozók arcvonásait.
-
Hozzám! – ismét szinkronban felelt Markkal JaeBum, megint összenéztek.
-
Kezdődik – morogta maga elé YuGyeom, inkább fordult egyet, és leült az
asztalához, hogy tudomást se vegyen a háta mögött zajló eseményekről.
Mark
mélyet lélegzett. Egyszer a Bandatársaira nézett, egyszer a hozzá – érzelmileg is –
legközelebb álló személyre vetett egy kósza pillantást, majd a Bandavezéren
állt meg méricskélő tekintetével. Fújtatott egy újabbat, lerázta magáról
Jackson szorító karját, majd lassan felemelte jobb kezét. Nyitott tenyérrel
várta a Bandavezér reakcióját.
- Attól
még szemmel foglak tartani – szájának sarkában egy veszélyes mosoly jelent meg,
ahogy JaeBum belesimította kézfejét Mark tenyerébe.
-
Csak egy óvatlan pillanatodban ki ne nyomjam azokat a szép szemeidet – felfelé ívelő
görbületre váltott ajka, ahogy rászorított a békejobbra.
-
YiEunnek hiányozna az én ragyogó szemecském! – ezzel magához rántotta a
Bandavezért, és nevetve megveregette a hátát.
-
Ígérem, kivájom, és oda adom neki ajándékba, hogy nyakláncként tudja hordani –
viszonozta a vállveregetést.
-
Egy kicsit gusztustalanok mostanában a poénjaid, Góré! – elengedte JaeBum
vállát, majd kezének szorításán is lazított, végül maga mellé engedte mindkét
karját.
- A
képednél nem gusztustalanabb egyik sem.
-
Na, annyira kibékültek, hogy mindjárt egymás f@rkára cuppannak – vetette oda
kissé csípős megjegyzését YoungJae, aminek köszönhetően JaeBum és Mark
egyszerre ugrott a Megfigyelőre, aztán barátilag picit elagyabugyálták.
Végül
annyira belemerültek a kellemes csépelésbe, hogy már a hét fiú gyerekekhez
hasonlóan viselkedett, és bunyózott játékosan. YiEun a szokatlan hangokat
hallva merészkedett elő a szobájából. Óvatosan kidugta a fejét az ajtó és a
félfa közti vékony résen, és a nevetgélések irányába nézett.
Rögvest
elmosolyodott, majd kijjebb lépett, és nekidőlt az ajtófélfának. Összekulcsolta
a karjait a mellkasa előtt, és önfeledten fellélegzett. Soha nem látta még
egyik fiúnak sem ezt az énjét, de kifejezetten tetszett YiEunnek a látvány.
Órákig el tudta volna nézni, azonban JinYoung volt a legszemfülesebb a fiúk
közül, és emelkedett fel az időközben földre keveredők közül.
Gondolkodás
nélkül rohant a lányhoz, majd elkapta bal csuklóját, és húzni kezdte magával.
YiEun a fejét rázva ellenkezett, végül az ajtókeretben kapaszkodott meg másik
karjával, és tartotta vissza magát a ráncigálástól.
- Hé,
srácok! Kéne egy kis segítség! – kiáltotta el magát hangosabban.
-
Ne-ne! Nem lehetsz ilyen kegyetlen, JR! Hallod?! Ne dobj oda nekik! –
tiltakozott hosszasan, ami nem hatotta meg JinYoungot.
- Hagyd
majd én! Én tudom, hogy kell bánni vele!
Mark
egy laza mozdulattal lerúgta magáról a már fölé magasodott Jacksont, aki
karjait szegezte a parkettához, majd felpattant, és YiEunhöz szaladt. A lánynak
ideje sem volt a védekezésre. Mark megragadta a derekát, aztán a vállára dobta,
ahogy a nehéz cementes zsákokat szokás, és visszasétált a többi Bandataghoz.
De
mielőtt még leengedte volna, hogy biztonságosan talajt fogjon, átvetette a
másik vállára is, így YiEun mellkasa Mark hátához nyomódott. A lány
megkapaszkodott Mark mellkasában, a fiú lábai között szorította magához YiEunt,
végül gyorsan pörögni kezdett.
- TEGYÉL
LE! NEM HALLOD?! – visította nevetve.
-
Majd akkor, ha már eléggé szédülsz! – kuncogta ördögien, és még gyorsabban
pörögtek a szabaddá vált és kialakított kör közepén.
-
NEM AKAROM! TEGYÉL LE! MARK! MÁR NAGYON SZÉDÜLÖK!
-
Csend legyen! – ezzel a fenekére húzott egyet.
-
AÚ! Te állat! Tegyél le, vagy a mellbimbóid bánják! – megragadta Mark pólóját,
és kapkodva megkereste az említett testrészt, de nevetve-pörögve kissé nehéz
dolga volt.
-
Jó! Feladom! – adta meg magát, amikor YiEun a második próbálkozásra megtalálta
a keresett mellbimbót, és két ujja közé szorította. – Leteszlek, csak ne
csináld!
-
Akkor tegyél le, de légy nagyon óvatos! – vigyorogta elégedetten.
-
Meglesz! De előbb engedj el! – a fenekére markolt, amitől YiEun felsikított, és
azzal egy időben tekert egyet az érzékeny testrészen, ezáltal Mark is vékony
hangon reagált.
-
Add ide nekem, majd én megregulázom őt!
Mark
és JaeBum újfent összenézett, végül a legidősebb ismét fordított egyet YiEun
testén, és a karjaiban tartva lépett előre a Bandavezérhez, majd az ölébe dobta
finoman a lányt. JaeBum rögtön átfonta YiEun derekát, ahogy megérezte a vékony
testét a karjai között, és feljebb húzta a combjain őt.
- Fújjunk
egyet, aztán tegyük el magunkat holnapra! – adta utasításba JaeBum.
-
Igen! – válaszolták egyszerre.
- Te
is pihend ki magad, holnap nagy nap lesz – súgta a füléhez hajolva, miközben
derekára szorított.
-
Igen! – bólintott megértvén a parancsot, és már csúszott is volna le JaeBum
öléből, de a fiú YiEun combjaira és derekára fogott ismételten.
-
Várj egy picit – suttogta a lehető leghalkabban.
-
Enyém a fürdő! – csattant fel sietve YuGyeom, és ezzel a kijelentéssel meg is
indult az említett helyiség felé.
- Te
rohadék, megint elpazarolod az összes meleg vizet! – BamBam sietett a
legfiatalabb után, de már nem tehetett semmit, ugyanis a kulcs elfordult a
zárban, s ezzel mindenkit kint tudott. – Igyekezz, különben szájba lőlek a
következő alkalommal! – ököllel belevágott az ajtóba, majd kisgyerekként
duzzogva vonult be a hálójába, és csapta is be maga mögött a térelválasztót.
JaeBum
kivétel a többi Bandatag is az ideiglenes visszavonulás mellett döntött, és
mindenki a saját hálójába telepedett át. Mark távozott utolsóként, de előtte
még nyomott egy apró puszit YiEun homlokára, és vállon csapkodta a Bandavezért.
- Mit
szeretnél? – szólalt meg YiEun, mikor már biztosnak érezte a terepet maga körül.
- A
Megbízás. Holnap.
-
Igen? Mi van vele? – pislogott aprókat, a füle mögé tűrt néhány tincset, aztán
összekulcsolta az ujjait az ölében.
-
Szeretném, ha nagyon vigyáznál magadra holnap.
-
Mindig szoktam.
-
Tudom, de most én kérlek rá.
- De
ott lesz BamBam is, hogy fedezze a hátsómat.
-
Arról majd én gondoskodom – érzékien megszorította YiEun félgömbjét, és fülébe
szuszogott.
-
Mindjárt gondoltam, te perverz! – mellkason bökte, és halk nevetésben törtek ki
mindketten.
- Tényleg
szeretném, ha vigyáznál magadra, YiEun.
-
Jó! – sóhajtotta unottan.
-
Komolyan mondtam, YiEun! Nézz rám!
- Mi
van?! – emelte fel a fejét, a Bandavezérre vezette a tekintetét.
-
Nem akarom, hogy bajod essen annak a nyomoroncnak a közelében!
-
Nem lesz semmi baj, hányszor mondjam?
- Ne
is legyen, mert akkor téged foglak elővenni érte.
-
Na, még fenyegetőzik is! – mosolygott.
- Ne
kerülj túl közel a Célponthoz, hogy ha mégis balul sülnek el a dolgok, ki
tudjunk hozni. És azt sem akarom, ha annyira közel menne hozzád, mint én most
vagyok hozzád.
-
Nocsak?! A kegyetlen Bandavezér féltékeny, és félti a helyét?
-
Csak nem akarom, hogy más is érintsen rajtam kívül, ennyi az egész!
-
Tehát féltékeny vagy. Mi lesz, ha addig nem tudom kiiktatni, amíg nem kerülök
vele egy bizonyos szituációba? – JaeBum tincsei közé fúrta az ujjait.
- Profi
vagy. Megoldod még előtte, különben a kölyök iktatja ki a Célpontot a távolból.
-
Nem bízol bennem? – kérdezte, másik kezét a Bandavezér nyakára vezette.
-
Nem a bizalomról van szó, hanem.
-
Miért nem tudod kimondani, hah? – kuncogta félbeszakítva JaeBum magyarázkodását, homlokát megtámasztotta a homlokán.
-
Mit akarsz hallani? Hm?
-
Tudod te jól.
-
Soha nem veszel rá, hogy kimondjam.
- Ne
vegyél rá mérget – lihegte ajkaira hajolva, majd a következő pillanatban megszüntette a kettejük közti távolságot.
Érzékien
simították össze párnáikat, majd JaeBum karjai közé vette YiEunt, és lassan
felemelkedtek a parkettről. Elsétáltak a lány szobájáig, aztán óvatos
mozdulattal végigfektette az ágyon, és egy utolsó csókot adott szájára. YiEun kérdezni szeretett volna, de mire kinyitotta a szemét, már hűlt helyét találta a Bandavezérnek. Sóhajtott még egy nagyot, majd betekerte magát a takarójába, és megpróbált álomba szenderülni.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése