YiEun
bármennyire is küszködött vele, nem tudta álomra hajtani a fejét. A Megbízás
körül tekeregtek gondolatai, és nem tudott szabadulni JaeBum aggódó szavaitól
sem. Soha nem félt a Teljesítés közben, agresszív kiképzést kapott, és bármikor
bármilyen helyzetből ki tudott kerülni győztesként. Egyetlen alkalommal sem
volt szüksége a mentésre, hiába fedezte őt minden alkalommal BamBam. Nem
kellett használnia a fegyverét YiEun miatt.
De
most mégsem tudott olyan higgadt maradni, mint egyébként tette. Az izgalom is
megvolt minden esetben; a Teljesítés előtti éjszakán rendszerint nem aludt, és
hogy legalább hasznosan töltse az ébren töltött órákat, felkészült a
Célpontból. Kitalálta és megtervezte az első lépéstől az utolsóig a Likvidálás
menetét.
Hosszas
forgolódás után felült az ágyán, lefejtette magáról az időközben köré tekeredő
takaróját, és az ablakához lépdelt. Elhúzta a függönyt, majd összekulcsolta a
karjait a mellkasa előtt. Mély és ideges sóhaj szakadt fel belőle, ahogy elmerült
a város éjszakai képében. Végignézett az utcán kóborló embereken. Az éjszakákat
végigbulizó fiatalokon, az otthontalan semmittevőkön, a későn hazajárókon.
Azokon, akik éppen arra jártak, amerre YiEun szeme világa botorkált.
Merengéséből
egy halk kopogtatás szakította ki, majd nem sokkal később ajtósúrlódás követte
az óvatos figyelemfelhívást. YiEun nem fordult rögtön a hang irányába, csak egy
újabb lélegzetvétel szökött át ajkain. Alig fél perccel az ajtónyitás után két
meleg tenyér simult YiEun vállaira, és szorított rá finoman a testére.
- Pihenned
kellene – suttogta hajára hajolva, majd egy apró puszival illette tincseit.
-
Neked is – mosolyogta halkan, még mindig az ablaküveget kémlelve.
-
Neked jobban, mert rád vár a nagyobb meló – megint a vállaira markolt.
-
Mindegyik előtt ezt mondod – szélesedett kicsit YiEun mosolya.
-
Mert így is gondolom. Bár sokra nem megyek vele, mert meg sem hallod.
- Te
sem szoktad az enyémeket – morogta.
-
De igen.
-
Úgy? – nyújtotta el vigyorogva a kérdését. – Mikor pontosan? Egy példát mondj!
- Hát.
-
Amikor arra kértelek, hogy kössetek békét, mondjuk? – fordult a Társa felé
mosolyogva. – Mert tudom, hogy utána kint megint egymásnak estetek volna, ha
Jacks nem szól közbe.
-
Öhm.
-
Meg amikor kértelek, hogy ne védj meg, akkor is fittyet hánytál a szavaimra.
-
Ööö. Jó. Oké. De te sem hallgatsz rám sohasem.
-
Egy példát mondj! – a fiúra nyújtotta a nyelvét.
-
Hát. Öhm. Amikor. Hm. Akkor, amikor.
-
Nem tudsz! – vágta rá hangosan felnevetve, majd megfordult a puha tenyerek
alatt, és magához ölelte.
-
Nagyon vigyázz magadra holnap, YiEun! – viszonozta az ölelést, és erősen a
testéhez szorította a lányt a derekánál tartva.
-
Mindig szoktam.
-
Tudom. De akkor is vigyázz! Ez most egy kicsit keményebb Célpont, mint az
előzőek. Közel kell, menj hozzá.
- De
máshoz is voltam már ilyen közel.
-
Akkor is féltelek, és szeretném, ha egészben jönnél ki majd onnan.
-
BamBam fedezni fog.
-
Ezt is tudom, de akkor is, na! Értsd már meg! – lazított a szorításán, és
mélyen YiEun szemébe nézett.
-
Megértettem, Mark! – mosolygott. – Jól leszek, este meg mindent megbeszélünk,
ahogy szoktunk.
-
Igen – bólintott. – De azért próbálj meg aludni egy kicsit, rendben?
-
Okés – sóhajtotta.
YiEun
még egyszer magához szorította Markot, belebújt néhány pillanatra a mellkasába,
majd egyszerre lazítottak karjaik fogásán. Mark nyomott még egy puszit YiEun
homlokára, elterelgette az ágyig, aztán távozott YiEun szobájából, hogy néhány
órát ő is relaxálhasson a nagy nap előtt. YiEun újfent magára tekerte a
takaróját, és erőszakkal szorította le a szemhéjait.
* * *
Másnap
reggel mindenki feszülten ébredt fel, szinte egyszerre lépett elő a Banda
összes tagja, majdnem mindenki talpig fekete öltözékben. Utolsóként YiEun ajtaja nyílt ki, majd
érkezett is meg a lány a nappaliba. Hosszú tincsei kissé begöndörítve hullottak
vállaira, arcára rikító sminket kent, testére pedig tűzpiros, feszülős és
mélyen dekoltált miniruhát húzott. Az összes figyelem YiEunre terelődött, ahogy
kicsit igazított keblein, majd dolga végeztével szoknyáját is feljebb
igazítgatta kicsit, éppen csak eltakarta fenekét. Lábaira a ruhával színben
tökéletesen megegyező lakkcsizmát vett, és lassú mozdulattal húzta fel annak cipzárját.
- Mi
az? – kérdezte meglepetten, ahogy végignézett a hét áhítozó szempár
tulajdonosán.
-
Yi-YiEun – motyogta a legidősebb fiú, majd nagyot nyelt.
- Mi
van? Ki van szakadva a ruhám? Harisnyát nem vettem, azon nem szaladhatott fel a
szem, a csizmám is tiszta. Akkor mit néztek ennyire? – végignézett magán, aztán
megint a Társaira pillantott – Hah? Hahó?!?! – integetett két kezével, hogy
visszahozza az életbe a megdöbbentett Bandatagokat.
A
következő pillanatban hangosan koppant a földön egy fekete nagytáska, majd JaeBum
indult meg dühödt léptekkel YiEun felé. Egyetlen szó nélkül ragadta meg a lányt
a csuklójánál fogva, és húzta is maga után a szobájába. Ajtó vágódott ki, aztán
be, és YiEun már a falapon találta magát, karjait feje mellé szegezve.
- Elárulnád,
hogy mire készülsz?
- Én
is ezt szeretném kérdezni tőled! Miért ráncigáltál be? Mit szeretnél?
-
Így nem mész ki az utcára, megértetted?! – ripakodott a lányra.
- Mi
ütött beléd? Mindig így szoktam öltözni az efféle melókhoz.
-
Nem! Nem szoktál! Ne hazudj! – YiEun csuklóira szorított haragjában, és még
közelebb lépett a lányhoz, testével nyomta az ajtóhoz őt.
- Ez
fáj, JaeBum. Eressz el – nézett mélyen a Bandavezér dühtől izzó tekintetébe.
-
Nem akarom, hogy így mutatkozz.
- Ez
a munkám! Végrehajtó vagyok! – megemelte a hangját, hogy észhez térítse a
lassanként eszét vesztő Bandavezért.
-
YiEun – remegve felsóhajtott, miközben bal kezével lazított a szorításán, és
szabaddá tette a lány jobb csuklóját.
- Te
most féltékeny vagy? – döntötte oldalra a fejét, mire JaeBum elkapta a
pillantását, és a cipőjét kezdte mustrálni.
-
Nemvagyok – motyogta alig érhetően.
-
Csak a munkámat végzem, tudod jól – leengedte a kezét, és a Bandavezér arcára
csúsztatta, végül JaeBum a lány másik karját is elengedte.
-
Utálom a munkád – felemelte a fejét és rögvest YiEun vállgödrébe hajtotta,
majd magához vonta a lányt.
-
JaeBum – mosolygós sóhaj szakadt fel a lányból, és átkarolta a fiú vállait.
Túl
sokáig nem ölelhették át a másikat, ugyanis az idő sürgette mindkettejüket.
Ahogyan a kint toporzékoló Bandatagok is ugyanezt éreztették velük. Egyre
hangosabbá vált a morgolódásuk, és eresztették is ki mérgüket az ajtó előtt. YiEun volt az első, aki fejet hajtott a többi
Tagnak, és elengedte JaeBum hátát.
- Hova
dugtad a pisztolyodat? – felemelkedvén a lányra nézett.
-
Nem szeretnéd azt tudni – mosolyogta.
-
Hol van ekkora hely? – megragadta YiEun melleinél a könnyű anyagot, és
félrehúzta, hogy láthatóvá váljon a melltartója.
-
Hékás! – csapott a kezére. – Ne turkálj!
-
Hozzám tartozol, joggal kutathatok rajtad – kuncogta, majd mindkét tenyerét
végigvezette YiEun combjain.
-
Nem tartozom senkihez! – elkapta a simogató kézfejeket, amik már a
csípőcsontjánál garázdálkodtak.
- Ha
nem hozzám tartozol, akkor miért zihálsz ennyire, és vagy olyan forró, hogy
akár tojást tudnék sütni a hasfaladon? Hm? - érzékien súgta szavait YiEun fedetlen kulcscsontjára.
-
Perverz disznó vagy, ugye tudod? – kuncogta, és fenekére vezette JaeBum
tenyereit, majd a sajátjait a fiú feszes félgömbjeire simította. – Mellesleg a
csizmámban van – lihegte fülébe, aztán érzékien bele is harapott a fiú
fülcimpájába.
A
Vezető kis híján elveszítette a kontrollt maga felett, ahogy YiEun a hátsójába
markolt, és ő is rászorított a lány fenekére. Halkan felmorrant a harapás pillanatában,
és magára rántotta YiEunt. Az utolsó pillanatban, mielőtt még egymásnak estek
volna, valaki az ajtóba vágott egy hatalmasat, jelezve, hogy végleg
elveszítették az összes türelmüket, és indulniuk is kell.
- Ezt
még folytatjuk! – zihálta YiEun ajkaira, és követelőzően megcsókolta a lányt. –
Ruha nélkül! Csak a csizmában meg ebben a fehérneműben! – parancsolta, ahogy
elszakították ajkaikat.
- Te
tényleg egy perverz vagy! – nevetve vállon csapta a fiút, és egy csókot nyomott
annak szájára bocsánatkérésként. – De nekem nem gond, csak előtte szeretnék
lezuhanyozni majd! – kacsintott egyet, és kifordult a szobából.
YiEun
magabiztosan sétált az ajtóhoz – vadászó tekintetekkel körbeövezve tette meg
minden lépését –, leakasztotta a fogasról a földig érő fekete szövetkabátját,
és belebújt. Nem sokkal a lány után JaeBum is előkerült a hálóból, és a
nappaliba iparkodott. Egyetlen parancsszóra utasította rendre a morcos
Bandatagokat, majd mindannyian felkapták a szükséges cuccaikat, és üresen
hagyták a lakást.
Az
utcán várta őket a Mark és Jackson által beszerzett terepjáró. Szürke színe
beleolvadt a környezetbe, még a sötétített ablaküvegek sem voltak túlságosan árulkodók.
YiEun a menekülésre alkalmas autóba ült, egy lehajtható tetejű sportkocsira
esett a Beszerzők választása. A lány mellé ezúttal Jackson huppant be, és
indított is rá a motorra abban a másodpercben, Mark pedig a terepjáró volánjánál foglalta
el a helyét.
JaeBum
elvegyült a tömegben, a másodperc tört része alatt vált köddé, ahogyan BamBam
is eltűnt az emberseregben, de ő a Főnökkel ellentétes irányba haladt. Távol,
de mégis közel maradt a lányhoz. YoungJae, YuGyeom és JinYoung szintén a
hétköznapi autóba szállt. Miután mindenki felvette a kezdő helyét, az autókkal
is útnak indultak. Elöl a sportkocsi, mögötte néhány autóval lemaradva,
szélárnyékban követte azt a terepjáró.
- Hol
van? – szólalt meg monoton hangon YiEun.
- Egy
bordélyház szobájában. Úgy tudja, hogy az utolsó megbízója a pénz mellett k*rvával
ajándékozza meg pluszba, mert sikerült idő előtt lebonyolítaniuk az üzletet.
-
Nagylelkű fickó – morogta lekicsinylően. – Melyikben van a drága kuncsaftom?
- Az
Ördögi Angyalokban.
-
Találó egy neve van. Minden rosszra vehető angyalkák tárháza.
-
Figyelj, csak?!
-
Na, mi van? Mit akarsz mondani? Nem szoktál te velem ennyire bizalmas lenni.
-
Tudom. De most szeretnék mondani neked valamit.
- Hallgatlak!
-
Vigyázz ezzel a mocsadékkal, jó? – egy másodpercre YiEunre nézett, aztán
fordult is vissza az úttestet figyelve.
- Te
vagy a harmadik, aki erre kér. Mi szállt meg titeket? Először JB, aztán a nőd,
most meg te. Tudnom kéne valamit erről a Célpontról, amit nem mondtatok meg
nekem? Ennyire még soha nem féltettétek az életemet.
-
Nincs semmi olyan, amiről te ne tudnál, csak egyszerűen aggódunk miattad,
érted? Ennyi az egész!
- Jackson!
Mi lelt titeket, hogy így aggódtok értem? Ennyire veszélyes ez a fazon, hogy
így óvtok tőle, vagy mi?
-
Nem veszélyesebb, mint azok, akikkel már dolgod volt! De akkor is vigyázz
magadra, értve?!
-
Tuti, hogy egytől egyig megütött titeket a guta, de legyen, b@sszameg! – fakadt
ki. – Vigyázni fogok magamra, a p.csába is, csak hagyjátok abba a
cseszegetéseiteket! – YiEun kivágta az ajtót, ahogy Jackson leparkolt az
utcasarkon, ahonnan láthatóvá vált a bordély bejárata. – Értesítelek, ha
végeztem! – ezzel a hátsó ülésre dobta a kabátját, és bevágta a kocsi ajtaját.
Jackson
morgott még valamit az orra alatt, megvárta, míg YiEun átriszálja magát a
szemközti oldalra, és magát kellető csípőmozdulatokkal sétál el az örömtanyáig.
Egy pillanatra körbenézett a lány, gyorsan felmérte a menekülési útvonalat, és
eltűnt a piroslámpás ház ajtaja mögött. Jackson felsóhajtott. A kesztyűtartóból
elővette a rádiót, és leadta a drótot Bandatársainak, hogy a Teljesítés
kezdetét vette. Markon és JaeBumon kívül mindenki azonnal és nyugodtan reagált
az információra, csak nekik remegett meg kissé a hangjuk.
BamBam
három házzal arrébb telepedett le a tetőn, és sniperének távcsövén figyelte a
földön zajló eseményeket. Ahogy YiEun bemegy a bordélyba, Jackson pedig elhajt
a helyszínről. Innentől megfeleződtek a percek, és a lányon múlt, hogy kell-e
használnia a fegyverét vagy sem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése