YiEun
mosolyogva állt neki harapnivalót készíteni, és közben a kettejüket figyelő
Társakra pillantgatott. Azonban a lágy görbület, ami ajkain ücsörgött egy
ideje, hirtelen lefagyott, amikor meghallotta a bejárati ajtó súrlódását, és
Mark izzó tekintetébe ütközött mosolygós szempárja. Nem akart újabb bonyodalmat
a két fiú között, így mindent letett a kezéből; hosszan végigsimított JaeBum
felkarján, aztán megragadta Mark csuklóját. Egészen a lány szobájáig vonultak,
majd fordult is a kulcs a zárban, ahogy becsukta azt maguk mögött.
- Tudom,
hogy ki vagy borulva a dolgok miatt, Mark, de nem tehettem mást! – kezdett bele,
ahogy a fiút lenyomta az ágy melletti székbe.
-
Miért? Mit tettél? – összekulcsolta a karjait a mellkasa előtt, számon kérően
nézett YiEunre.
-
Úgy kérdezed, mintha nem tudnád – mélyet sóhajtott, és leült az ágy szélére.
-
Miért? Tudnom kéne?
- A
p.csába! – fakadt ki a kérdés hallatán, majd kissé visszafogta indulatait. – Ne
játszd már az óvódást! Teszed itt a sértődött felet, mintha köztünk lenne bármi
is, és nem tehetnék semmit sem szabad akaratomból.
- Miért
ne tehetnél? – gúny áradt minden szavából.
-
Mark én nagyon kedvellek téged, de JaeBum – hirtelen elhallgatott, ahogy a fiú
szemébe nézett.
Mark
kezdeti idegessége elhalványult, tekintetében pusztán az aggodalom jelei
tükröződtek. YiEun felkelt az ágyról, és a fiú elé guggolt, majd összekulcsolta
az ujjaikat. A szemkontaktust egy másodpercre sem szakították meg, végig egymás
lélektükreibe merültek. YiEunből egy újabb sóhaj szakadt fel, amiben hamar
követte őt a Banda legidősebb fiútagja.
- Mi
történt köztetek, YiEun? – szólalt meg kisvártatva.
-
Minden – motyogta pironkodva.
-
Mégis?
-
Aish – morogta lesütött szemekkel. – Muszáj ezt most? Nem lehetne, hogy később
beszéljük meg?
- Te
ráncigáltál be a szobádba, gondoltam, hogy éppen emiatt. Nem ez volt az ok?
-
Öhm. Én csak nem akartam, hogy még egyszer egymásnak esettek egy hülyeség
miatt.
- Te
soha nem lehetsz hülyeség kettőnk között, ezzel remélem, tisztában vagy –
lazított jobb kezének szorításán, és végigsimított YiEun arcélén, majd ismét
összefonta az ujjaikat.
-
Hát. Most mégis úgy érzem, hogy egy hülyeség miatt ugrottatok egymásnak –
mormolta az orra alatt.
-
Miattad mentem neki, és újra megtenném.
- De
most már más a helyzet – felemelte a fejét, és Markra nézett.
-
Miért? Mi változott? Te lettél a Bandavezér csaja, és én már nem is lehetek a
barátod, vagy mi?
-
Hülye! – mordult fel nevetve, majd el is komolyodott. – Nem erről van szó.
-
Hanem? – felhúzta a lányt a földről, majd egy könnyed mozdulattal az ölébe
ültette.
-
Mark? – két ujja közé fogta az állát, és maga felé fordította a fejét. –
Szeretsz engem?
-
Persze, hogy szeretlek. Miért?
-
Hogyan szeretsz?
-
Hogyhogy hogyan? Miféle kérdés ez? Szeretlek és kész.
- De
miként? Barátként? Szeretőként? Vagy anyaként? Vagy miként?
-
YiEun – szusszantott egyet, feljebb húzta a lányt a combjain, egyik kezét a
derekára tette, a másikkal szabadon lévő kezeiket kulcsolta össze. – Szeretlek.
Ezt soha nem tagadtam. De megvan az okom, hogy miért kedvellek jobban, mint a
többiek. Vagy éppen miért egy kicsit másként.
- De
én. Szóval én is nagyon kedvellek, és tudom, hogy ha te nem lettél volna mellettem,
akkor valószínűleg már alulról szagolnám az ibolyát. De~
-
YiEun, nyugi. Nem vagyok beléd zúgva, ahogy azt kamaszok szokták! – kuncogta.
-
Akkor? Miért vagy ilyen kedves velem az első naptól fogva? Miért védtél mindig
tőle?
-
Megvan rá az okom, legyen ennyi elég.
- De
mi az? Miért csinálod?
-
Okkal, YiEun. Egy nagyon jó okom van rá.
Azonban
mielőtt még a lány tovább faggathatta volna Bandatársát, határozott
ajtókopogtatás szakította félbe a fontos beszélgetésüket. Még válaszolni sem
volt ideje a figyelemfelhívásra, már nyílt is a térelválasztó. YiEun lecsúszott
Mark öléből, és megállt a fiú mellett, ahogy megjelent a Bandavezér az ajtóban.
A
legidősebb fiú YiEunre pillantott, majd JaeBumra vezette magabiztosságot
sugárzó tekintetét. Lassan felkelt a székből, egy pillanatra magához ölelte a
lányt, és a Bandavezérhez ballagott. Megfontoltan lépdelt elé, és elmélyítette
mélybarna pillantásukat.
- Egyszer
bánj vele úgy, ahogy nem lenne szabad, és esküszöm, akkor láttad utoljára felkelni
a napot!
- Mark
– suttogta a háttérből YiEun.
- Hallottad,
amit mondtam?
-
Nem vagyok süket – morogta JaeBum.
-
Ajánlom, hogy vigyázz rá, különben megbánod!
-
Most az egyszer nem kötnétek inkább békét? – lépett előrébb YiEun, megunva a
két fiú kakaskodását.
-
YiEun? – fordította figyelmét a lányra Mark.
-
Mindkettőtöket nagyon kedvelem, de nem bírom nézni, ahogy marjátok egymást
miattam, legyen annak bármilyen oka. Mi egy csapat vagyunk, és szeretném, ha
nem csak a Terepen tartanánk végre össze, hanem itt is. A falakon belül. Ne
csak odakint legyünk Társak, hanem itt is. Sokkal jobban bíznék akkor kint is!
-
... – Mark nagyokat pislogott a lányra, aztán JaeBumra nézett, majd vissza
YiEunre.
- Ha
idebent nem számíthatok rátok, akkor hogyan legyek képes bízni odakint tovább?
Honnan tudhatom, hogy nem fogtok éppen pisztolyt tartani a fejemhez?
-
Ezt egyikünk sem akarta sohasem megtenni – reagált elsőként a legidősebb fiú.
-
Mit akarsz tőlünk, YiEun? – szólalt meg végre a Bandavezér.
-
Béküljetek ki, és többé ne akarjátok átharapni a másik torkát miattam! –
közölte tényként, mire a két fiú egymásra nézett.
-
Ezt most komolyan mondtad? – pislogott Mark, le sem véve a szemét JaeBumról.
- A
lehető legkomolyabban – jelentette ki ellenkezést nem tűrő hangon YiEun.
Mark
és JaeBum rezzenéstelenül nézte a másik arcvonását, és igyekezett kiolvasni
minden gondolatot a tekintetéből. YiEun sem mozdult a fiúk mellől. Először Mark
vállát fogta meg, aztán JaeBum kezét kereste meg, majd kulcsolta is össze az
ujjaikat. A kezeikre szorított, egy időben Mark vállára markolva.
Hosszú,
feszült és néma percek teltek el – habár alig töltöttek együtt tíz percet – míg
a Bandatagok YiEun javaslatát fontolgatták. JaeBum nem volt hajlandó elengedni
a lány kezét, YiEun viszont a kezét nem volt rest továbbra is Mark vállán
pihentetni. YiEun már majdnem feladta a könyörgést szemeivel, amikor a
Bandavezér szabadon lógó karját lassan felemelte, és tenyerét nyújtotta a másik
fiúnak. Mark a békejobbra fordította a tekintetét, mélyet lélegzett.
- Benne
vagy? – szólalt meg kisvártatva JaeBum.
-
Nem fogod bántani? – kérdezte monoton hangon.
-
Nem teszek többé olyat, amivel árthatok neki.
- Ha
mégis?
-
Mark – suttogta YiEun.
- Te
most maradj csendben egy picit, oké? Tehát? Ha mégis ártasz neki?
-
Akkor bosszúból azt tehetsz, amit akarsz. Nem kell kíméletesnek lenned –
leengedte a karját.
-
Na, jó. Ez minden csak nem békekötés! – mordult fel YiEun. – Ha nektek, akik
állítólag kedveltek, ilyen baromi nehezére esik, hogy félre tegye az állandó
viaskodást, akkor inkább felejtsük el az egészet, ti pedig engem!
- Mi
van? – tökéletes összhangban kérdezte a két békítendő fél.
-
Vagy abbahagyjátok ezt az eget rengető baromságot, amit műveltek, vagy engem
többé egyikőtök sem lát, és pont lesz@rom a Végrehajtó mivoltomat. Inkább magam
állok a Szervezet fejei elé, és kérek egy laza tarkón lövést, minthogy ezt így
tovább csináljuk!
-
Legyen – mormolta a legidősebb.
-
Akkor? Kiegyezünk? – emelte fel ismét a karját, és nyújtotta azt Marknak.
-
Ki! – a tenyerébe csapott, ami kicsit sem tetszett YiEunnek, így határozottan
megmarkolta JaeBum kezét, és végre békét kötöttek.
YiEun
a kézfogást látva megkönnyebbült, ahogyan Mark is elégedetten bólogatott a
lányra, és még a Bandavezér is kapott egy elismerő biccentést. Végül elengedték
a másik kezét, és elsőként Mark fordult a békítő szerepét betöltő lányhoz.
Magához ölelte, hosszan végigsimított a hátán, majd egy puszit nyomott
világosbarna tincseire, és elengedte YiEun derekát, aztán kiment a szobából.
Mark
távozása után YiEun hátat fordított a Bandavezérnek, és az ágyához sétált. Mély
levegőt véve ült le az ágyra, és temette arcát tenyerei közé. A korábbi
magabiztosság elhagyta a testét, és némi félelem lett úrrá rajta. Csupán az
óvatos lépteket hallotta, amik egyre csak közeledtek hozzá, majd két tenyeret
érzett meg a haján, amik gyengéden siklottak végig a válláig, és szorítottak rá
a testére.
A
lány leengedte a kezeit, lassan nézett a már előtte guggoló fiúra. Nyelt egy
nagyot. Kissé ijedt pillantása összekapcsolódott a Bandavezér megértő
tekintetével.
- Ne
haragudj! – nyögte ki egy szívdobbanással később YiEun. – Én csak nem akartam,
hogy bajotok essen, és megint miattam veszekedjetek, aztán abból még nagyobb
baj legyen, és utána meg szétessen az egész csapat, csak mert mindketten velem.
-
Cssh! – mutató ujjával némította el a hebegő lányt, majd elmosolyodott. – Semmi baj,
YiEun.
-
Hm?
-
Nem haragszom, YiEun – elvette az ujját a szájáról, arcával közelebb hajolt a
lányéhoz. – Nem történt semmi baj. Te csak jót akartál, és igazad is van.
-
Hah? – motyogta döbbenten.
-
Nem mondom el még egyszer – kuncogta, miközben a maradék távolságot is
leküzdötte kettejük között.
Gyengéden
és törődéssel telve simította össze párnáikat, és hívta egy lágy csókba a
lányt, amit lassanként mélyített el. Két karját YiEun dereka köré fonta,
közelebb vonta magához, és végre YiEun is teljesen fellélegzett, karjait
JaeBum nyakára vezette.
- Gyere,
meg kell dumálnunk az új melót – súgta ajkaik közé, miután elváltak egymástól.
-
Jó. Bár jobban örülnék, ha másmilyen körülmények között találkoztunk volna, és
egészen másmilyen lett volna a kapcsolatunk.
- Én
is – mosolyogta –, de itt és most így kellett találkoznunk.
-
Értem.
-
Menjünk, mert össze kell rántanom ezt a mihaszna Bandát, teljesen
elkanászodtak, amíg velem foglalkoztál.
-
Ezzel azt akarod mondani, hogy megbántad?
- Ne
forgasd ki a szavaimat, mert megint megharapdállak! – ezzel érzékien fogai közé
szorította a lány fülcimpáját, és kissé megmorzsolta.
YiEun
kuncogással felelt a Bandavezér ténykedéseire, majd egy fékevesztett csók után
üresen hagyták a lány szobáját, és a nappaliba ballagtak. Egyetlen füttyentésre
a Banda összes tagja a kanapé környékén termett, és parancsra várva figyelt
JaeBumra. A
Bandavezér elsőként YoungJae-re nézett, majd egy bólintással szólásra
utasította.
- A
Célpontunk ezúttal Choi MyunShin, ismertebb nevén Black Shin. Negyvenhárom éves, száznyolcvanhét centi magas,
barna szemű és barna hajú férfi – mondta az elsődleges adatokat.
-
Családi állapot?
-
Egyedülálló. Nincs feleség, nincs gyerek, csupán néhány alkalmi szerető.
-
Körök?
-
Üzletembernek mondja magát. A fedőcég, amivel a fegyverkereskedelmet biztosítja
a maffia körein belül, egy étteremhálózat.
-
Tehát nincs senkije a szeretőin kívül – YoungJae bólintott megerősítve JaeBum
szavait. – Ezt fogjuk kihasználni. YiEun, rajtad a sor.
-
Mennyire menjek közel hozzá? – kérdezte monoton hangon.
- Ne
túl közel, csak amennyire feltétlenül kell! – reagálta követelőzően a Bandavezér.
YiEun immáron mosolyogva fogadta a parancsot. Mindenki számára szokatlan volt JaeBum
viselkedése, hiszen ezúttal is YiEun teljesíti a megbízást, és közelíti meg a
Célpontot. De a történtek után JaeBumban felébredt egy addig kevésbé ismert
érzés.
Féltékenység járta át a gondolatait, és már-már alig akart szabadulni
ettől az érzéstől. Egyetlen viszály a feje tetejére állította a Banda életét,
és megváltoztatta az erőviszonyokat, amiből következett, hogy ezentúl nem lesz
egyszerű egy-egy Megbízást végrehajtani. Főleg akkor, ha YiEun az a Végrehajtó.
Ne maaaaar.... pont itt fejezted be? Gyorsan hozd a kovit ^^
VálaszTörlésOhh... hát bocsánat a végéért :) Igyekszem nagyon a folytatással... :) Köszönöm, hogy írtál! ^^ *3*
Törlés